סוקולוב 16, רמת השרון

פרויקט הדגל של חברת שטיכמוס! פרויקט תמ"א 38/1 ברחוב סוקולוב הסתיים בשנת 2016, לאחר חיזוק המבנה הישן והוספת מספר דירות לבניין הקיים. הבניין הנמצא בכניסה לרמת השרון באזור עירוני ובולט לעין לנכנסים וליוצאים מהעיר. פרויקט אחד שעשה שינוי גדול.

הבניין הישן ברחוב סוקולוב 16 היה במקור בן 12 דירות בלבד, וחזותו נפגמה במהלך השנים. חברת שטיכמוס ייזמה את פרויקט תמ"א 38/1 באזור זה על מנת לתת מענה מחודש לדיירי הבניין ומתוך חשיבה אסטרטגית על מינוף ועדכון חזות הכניסה אל העיר עצמה. כל נראות הרחוב השתנתה.
לפרויקט הייתה משמעות רבה עבור דיירי הבניין, אבל מסתבר שגם עבור תושבי רמת השרון בכלל. הבניין הישן ניצב בכניסה לעיר ולדבריי תושבים רבים פגע בחזות מבואת העיר. פרויקט תמ"א 38 בבניין זה שינה באופן משמעותי את חזות הכניסה לעיר.

במהלך ביצוע הפרויקט חוזקו יסודות הבניין הישן ונוספו עוד 6 דירות. כשחברת שטיכמוס דוגלת בביצוע בסטנדרט בנייה גבוה במיוחד. לצד היסודות האיכותיים ניתן דגש לעיצוב ולבנייה של דירות יוקרה, מודרניות ופונקציונאליות, ונתן מענה למשפחות שרצו לגור בשכונה וותיקה ואיכותית שבה יש גני ילדים, בתי ספר ולדיירים גישה קלה לאזור קניות, פנאי ובידור. לדיירים בפרויקט יש מקומות חנייה ונגישות גדולה לצירי תנועה מרכזיים. במסגרת הפרויקט נעשה צעד המחבר בין האורבני לטבע על ידי גישה ישירה מהחצר האחורית של הבניין לגינה הציבורית. הפרויקט הסתיים בהצלחה – במסירת הדירות לדיירים.